2 Recenze SKU: w1127

MR85ZZ Ložiska ABEC-1 (10KS) 5*8*2.5 mm Miniaturní MR85 ZZ Kuličková Ložiska L-850ZZ MR85Z Rulman

Skladem


Miniaturní Ložiska Typy & Rysy

Miniaturní a nástroje kuličkových ložisek lze rozdělit do dvou základních typů, hluboké drážky a úhlové kontakt. První (hluboké drážky), může také být klasifikovány jako "Otevřené", "Stíněný", nebo "Uzavřené" v závislosti na existenci a typ těsnění nebo štít. Kuličková ložiska mají dvě podstatné výhody; mohou udržet nějaké axiální zatížení v obou směrech, stejně jako radiální zatížení, a dva raceway průřezy jsou jednoduché, kruhové oblouky, které mohou být velmi precizně, takže ložiska mají nízké tření a velmi málo hluku nebo vibrací. Několik různých klec vzory jsou k dispozici s různými vlastnostmi a volba závisí na individuální žádosti.

Pic1: Zobrazení kontaktů mezi valivých elementů s vnitřním a vnějším oběžných drah.

Pic2: Přes stres život analýzu únavy, to ukazuje, že vysoce přesná ložiska, má delší životnost a vyšší bezpečnostní faktor.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Model: MR85-ZZ Vnitřní (d): 5 mm Vnější (D): 8 mm Šířka (B): 2.5 mm Třída: ABEC-1 Materiál: 52100 Chromované Oceli Těsnění: Štít Množství: 1 Lot = 10 KS

ROZMĚRY SEZNAM

Účely Mazání

Hlavním účelem mazání je snížit tření a opotřebení uvnitř ložiska, které může způsobit předčasné selhání. Účinky mazání lze stručně vysvětlit takto: (1) Snížení tření a opotřebení Přímý kovový kontakt mezi ložiskové kroužky, valivá tělesa a klec je zabráněno tím, že mazivo filmu. (2) Prodloužení únavové životnosti kolejových únavovou životnost ložisek závisí viskozity a tloušťky filmu mezi valení kontaktních ploch. Dostatečné tloušťky filmu prodlužuje únavovou životnost, zatímco tloušťka filmu zkracuje. (3) Odvod třecího tepla a chlazení Oběhové mazání, může být použit pro nést daleko třecí teplo nebo teplo převedené z mimo ložisko. (4) Ostatní Dostatečné mazání také pomáhá, aby se zabránilo cizí předměty od vstupu do ložiska a chrání proti korozi a rzi.

Aplikace

F A Q

1. Proč ložisek dostal jsem se třese?

Vůle ložiska je vztažena k hrát. Výchozí je standardní C0 vůle, která je obvykle 3-18um. Odpovídající princip je zobrazen na obrázku níže. Pokud nemusíte se třást, prosím, vyberte C2 malá vůle ložiska. Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás před nákupem.

2. Co se přesnosti ABEC-1?

ABEC je Americký standard ANSI. Odpovídající německé normě DIN a mezinárodních norem ISO jsou následující:

3. Myslíte si, poskytovat logistické informace o sledování?

Ano, všechny naše výrobky poskytujeme kompletní logistické sledování. A výrobky, které kupujete, jsou všechny nové. Budeme kupovat přepravy pojištění pro vás. Pokud výrobek je poškozen nebo ztracen během dopravy, můžete dostat zaplaceno.

136.03 Kč 151.17 Kč

Sdílet

Rod Konec Ložiska Chromoly, Kulaté Ocelové Kuličky, 203 Ložisko, Ložisko Mr85, Srdce Přívěsek, Ball Tip, 606 Ballbearing, Tornado Kuličkové Ložisko, 5x8x2.5, Kuličkové Ložisko Mr85zz.

Číslo Modelu MR85zz
Drsnost Povrchu Ra 0.05
Točivý Moment Kapacita 5X8X2.5 mm
Struktura Míč
Nátěry 52100 Chromované oceli
Materiál OCEL
Značka FUSHI
Vyhledávání