0 Recenze SKU: w1103

Módní Nové Fantasy Keramické Shell Lampa Pearl Mermaid Dekorace Noční Světlo Dárek Stolní Úložiště Dekorace Lampa Nástroje

Skladem


Fantasy Keramické Shell Lampa Pearl Mermaid Dekorace Noční Světlo Dárek Stolní Úložiště Dekorace Lampa

Vlastnosti:

*1. PEARL & SHELL LIGHT - Obvykle skryté hluboko v kobaltu vod z odlehlých pláží, to perla a shell lampa přináší krásu oceánu do vašeho domova.

*2. BAREVNÉ MĚNÍCÍ PEARL - obří LED svítí perla svítí jako to posune přes barvy duhy, pro uklidňující účinek. 6 1/2" vysoká.

*3. DUHOVÉ SHELL - perla je umístěna v duhové keramický plášť, který odráží každý odstín, aby se uklidňující paletu barev.

*4. POUŽIJTE JEJ KAMKOLI - na baterky, takže je to skvělé pro nastavení náladu na party nebo chill večer. Pearl může být odstraněn z shell pro použití na jeho vlastní. Baterie zahrnuty.

*5. ZÁBAVA NOČNÍ světlo - jemně zářící perly a shell světlo je ideální jako noční světlo v každém beach themed koupelna. A protože zářící perla je odnímatelná, to je perfektní jako postel boční světlo pro děti, aby s sebou na půlnoční výlety do koupelny nebo kuchyně.

Specifikace Produktu:

Velikost: 14*15*16.5 cm/5.5*5.9*6.5"

Materiál: Keramika

Barva: Perlový Prášek, Perla Bílá

Hmotnost: cca 600 g

Lampa korálek: Teplé žluté LED lampy-switch typ může být vyjmut zvlášť (3 LR44 knoflíkové baterie)

Poznámka:

1. Prosím, nechte trochu chyba vzhledem k ruční měření. prosím, ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než jste nabídku.

2. Barvu mohou mít různé jako rozdíl zobrazení, pls pochopit.

Balení Seznam Materiálu:

Shell * 1

Pearl lampa * 1

Tlačítko baterie * 3

378.69 Kč 728.18 Kč

Sdílet

Muži, Fantazie, Crescent Lampa, Pro Rostliny Lampa, Mořská Panna, Bomba Armády Bomba, Silná Záře Hole, Keramické Broušení Hole, Gold Light Stick, Koupit Pearl Oyster Shell, Vw Light Stick.

Zářící Čas Jak je znázorněno
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu Dekorace Lampa
Záře Dodávky Typ Glow stick
Počet Ks 1ks
Vyhledávání