4KS Slitiny Přední Zadní Tlumiče Tlumiče Pružiny Nastavitelný 100mm 110mm Pro 1/10 Traxxas Slash 4WD

Obsah balení: 4KS tlumičů Tlumiče(2KS Přední a 2KS Zadní).

Vlastnosti: Olejový Typ, Plněné Olejem Spotřebitelé. Kompatibilita s: 1/10 Traxxas Slash 4x4 pohon 2wd Délka Nastavitelná.

Poznámka: Zkontrolujte, zda váš konkrétní model příručka pro kompatibilitu,nebo nás Kontaktujte.

Zákaznický Servis:

1. O Platbu v Současné době následující způsoby platby jsou přijímány na www.materskaskola-bast.cz:Visa/MasterCard/Maestro, možnost platby bankovní Převod, WebMoney, Yandex.Peníze, Western Union,QIWI, DOKU, MercadoPago, Boleto, TEF, Ideal, Giropay, Sofort Bankovnictví, služby przelewy24, mobilní telefon pro ruské (MTC, MegaFon, Beeline, TELE2), American Express. Clik Zde Pro Více informací https://icshall.alipay.com/hall/cateQuestion.htm?ccateId=452&pcateId=444&categoryId=452&language=en_US 2. O Lodní dopravy můžete zvolit způsob dopravy, který chcete, když umístíte objednávku . 3. Odchodem zpětnou Vazbu, Prosím, kontaktujte nás první, pokud máte nějaké problémy s objednávkou . Nejlepší služby budou nabízeny.

____________________________________________________________________________________________________________________________

O Produktech

O Barva : Kovové výrobky byly barevné anodická oxidace léčba . Někdy barva bude trochu jiný, jako anodická oxidace léčba . Doufám, že víš, že to před cílem.

O Nuly : Protože kov je velmi snadné být poškrábaný. Kovové výrobky mohou být některé vady na povrchu jako je scratch. Doufáme, že vaše pochopení.

O Různých Dávkové zpracování: možná každý dávkový proces bude nějakou différents s vzhled, to nebude mít vliv na produkty, pracovat. Doufám, že víš, že to před cílem.

O Dodací Adresu 1. potvrďte prosím, správnou adresu, než aby . Pokud potřebujete změnit adresu, po objednávce , prosím, zrušit a mít novou objednávku s správnou adresu . 2. prosím nabídky na mailovou adresu v angličtině. Analphabetic systém adresa nebude zaslán prostřednictvím přepravní společnosti . A tuto objednávku lze zrušit . www.materskaskola-bast.cz Premium, Doprava Na Ruský Kupující 1. Přijímač Jméno kaši být cestovní pas na jméno. 2. Měsíc hodnota by měla být menší než 1000 euro, a váha by měla být nižší než 31 kg . Nebo budete muset platit daň . 3. Množství výrobku v jedné velikosti nebo barvy , by nemělo být více než 5 ks . Nebo budete muset platit daň . 4. Po doručení Objednávky, přepravce vás bude žádat, aby nabídka číslo pasu , číslo pasu, jméno a číslo pasu Datum Vydání . A vy budete muset podepsána Celní odbavení licenční smlouvy on-line.

Kontaktujte nás pro vrácení peněz do 15 dní, pokud nechcete dostávat po 60 poštovné dní. Nabízíme sledovací číslo, které má informace o sledování . Vadí, pokud je výrobek rozbité při dopravě.

578.52 Kč

Motocykl Tlumič 120mm, 110 Případ, Traxxas Slash Bodi Shell, 330mm, Tlumiče 120mm Moto, Tlumič 110 120mm, Tlumiče 120mm Zdvih, Traxxas Slash Axl, Traxxas Slash Hq Shell, Tělo Lomítko.

RC Díly A Accs Konektory/Kabeláž
Nástroj Dodávky Sestava Kategorie
Upgrade Díly/Příslušenství Tlumič
Pro Vozidla 1/10 traxxas slash