0 Recenze SKU: w1089

Doprava zdarma 1ks auto krimpovací nástroj krimpovací kleště drát odizolování kleště Automatické Drátu Striptérka Multifunkční nástroj, kleště

Skladem


Položka Popis:

Platba: 1) přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

Shippment:

Položky jsou dodávány do 7 pracovních dnů až po úplném zaplacení je vyřešena. Pokud se nemůžete dostat vaše položky v čase, prosím, kontaktujte nás nejprve jsme wil kontrolovat a řešit to pro vás brzy. Odpovíme vám váš mail do 24 hodin normálně. někdy mají trochu zpoždění v důsledku víkend nebo dovolenou. Pokud se nemůžete dostat náš mail po 48 hodinách, zkontrolujte prosím spam nebo se obraťte na nás s dalšími mailovou adresu.

Kontakt:

389.29 Kč

Sdílet

Auto Crimp Terminal, Pro Vodič Svorky, Auto Krimpovací, Krimpovací Dráty, Krimpovací, Sada Krimpovací Svorky, Krimpovací Pin, Automobilový Terminál, Krimpovací Sada, Kontakt Krimpovací.

Typ Krimpovací Kleště
Číslo Modelu HD-Wire
Vyhledávání