NOVÉ TOPCON BT-65Q BT65Q Li-ion Baterie pro Topcon Totální Stanice 7,4 V 5200mAh

Zcela NOVÉ BT-65Q/BT65Q Li-ion Baterie

pro Topcon Totální Stanice 7,4 V 5200mAh

Popis:

Kompatibilní Baterie Pro Topcon BT-65Q Li-ion, 7.4 V 5200mAh.

ZBRUSU NOVÝ TOPCON BT-65Q Průzkum Nástroj Kompatibilní baterie

Typ baterie : Li-ion ;

Fit TOPCON TOTÁLNÍ STANICE GTS-750/GPT-7500

Balíček zahrnuje: 1KS x BT-65Q Vysoká Kapacita Baterie

Prosím podívejte se na mé další položky, pokud budete potřebovat nabíječka pro tuto baterii

splňuje nebo překračuje kvalitu a výkonnost originální baterie Topcon

100% Zbrusu Nový , vysoce kvalitní

Doprava:

Jsme Loď na celém Světě.

Položky budou odeslány do 3 pracovních aktivitách přijaté platby.

Položky jsou dodávány z Hong Kongu pomocí Letecky, dosah většiny zemí v rámci 10-20business dny.

Dodací lhůta závisí na destinaci a otherfactors, to může trvá až do 30 obchodních dnů.

Platba:

Přijímáme alipay pouze.

Všechny hlavní kreditní karty jsou akceptovány throughsecure platební procesor alipay.

Platba musí být doručena do 7 businessdays od ukončení aukce.

Máme loď, aby vaše www.materskaskola-bast.cz adresu. Prosím, ujistěte se, vaše www.materskaskola-bast.cz adresa je správná, než budete platit.

Záruka a Záruka:

6 měsíců Záruka. Koupit s důvěrou!

Pokud nejste spokojeni, když jste si převzala položky, prosím, vrátit do 14 dní na výměnu nebo vrácení peněz.Prosím, kontaktujte mě před vrátit.

Pokud položka je vadný v 3 měsíce, Budeme willsend vám náhradní aniž extra

poplatek,nebo nabídnout náhradu poté, co obdržíme vadné položky.

Pokud položka je vadný po 3 měsíce, canstill poslat jej zpět k nám. Zašleme vám nové po obdržení thedefective položky. Ale budete muset zaplatit navíc expediční poplatek.

Jiné Politiky:

Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní dutyor dovozní daň.

Necháme POSITIVEFEEDBACK po obdržení platby. Prosím, kontaktujte nás, pokud jste notsatisfied s položkou po obdržet.

Všechny e-maily budou zodpovězeny do 2business den. Pokud nechcete dostávat naše odpověď, prosím, laskavě znovu poslal svůj e-maila my vám odpovíme vám co nejdříve.

Vážné Kupující Pouze! Prosím, vložte nabídku pouze pokud souhlasíte se všemi podmínkami.

1 120.28 Kč

9000 Baterie, Baterie Topcon, Bt65q Baterie, Baterie Bt, 5v Baterie, Zásobník Bt 61q, Nabíječka Topcon, Bt65 Q Topcon, Gps Topcon, Baterie 65q.

stav Nové
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ