2 Recenze SKU: w1080

Multifunkční Kohoutek a Umyvadlo Instalační Nástroj nástrčkový Klíč Na Červené Amenitee Nové

Skladem


Dobrý den! Vítejte v našem obchodě!

Kvalita je první s nejlepší služby. zákazníci jsou pro nás naši přátelé.

Hlavní Barva: JAKO Obrázek show

Tři Skvělé Způsoby Použití: 1. Odstranit a nainstalovat přívod z baterie.

2. Vypněte tvrdohlavý kohoutek a wc uzavírací ventil.

3. Povolte kohoutek upevňovací matice pod dřezem. Poznámka: můžete odstranit kohoutek nebo zásobování vodou trubky bez odstranění dřezu. Nástroj bude instalován pod dřezem a přístup na přívodní potrubí a kohoutek upevňovací matice. To je opravdu výhodné, pokud chcete aktualizovat vaši koupelnu změnou umyvadlová baterie. Tipy: Tento kohoutek a umyvadlo instalace nástroj je vybaven otevřenou drážkou, která může být snadno instalován na stávající zásobovací linky (kromě linky). Montážní nástroj je vyroben z lehkého a vysoce pevného plastu a je dodáván s trvanlivé hliníkové vložky. Rysy: Lehký, high-pevnost plastové konstrukce a odolné hliníkové vložky.

Otevřená drážka umožňuje snadno nainstalovat na stávající zásobovací linky (kromě linky)

Použitelné pro 7/8" a 1" kovové a plastové šestihranné matice (kromě ořechů)

Tabulka ořechy s 2, 3, 4 a 6 štítky mohou být spojeny na konci zářezu (ne včetně ořechů)

To trvá příliš dlouho, čas se obrátit na tvrdý-k-dosáhnout upevňovací matici na kohoutek, postřikovače a kulový ventil (matice, ventily, postřikovače a kulový ventil nejsou součástí balení)

Uzavírací ventil příloha změní v tvrdý-k-dosáhnout úhlové zastavit bez poškození chromu (ne včetně úhlu stop) Místo filtru koše v místě (kromě filtračního koše) Materiál: Hliník + enhanced PP

Rozměry:Tloušťka 5 CM vysoké 4.8*30CM

Obsah balení: 1x nástrčný Klíč

Tam je 2-3% rozdíl podle manuálu měření.

prosím zkontrolujte měření graf opatrně, před zakoupením položky. Vezměte prosím na vědomí, že nepatrný barevný rozdíl by měl být přijatelný v důsledku světla a obrazovky.

Přehled Produktu

85.21 Kč 96.89 Kč

Sdílet

Instalatéři Kohoutek Nástroj, Sada Klíč, Moc Klíčů, Kohoutek Klíč, Nástrčkový Klíč, Kuchyně Kohoutek, Matice Univerzální, Multi Tool, Univerzální Klíč Kohoutek, Olovnice Nástroj.

Materiál Hliník + enhanced PP
Typ nástrčkový klíč
Značka faroot
Funkce non-slip
Vyhledávání