Tvůrce Moc Technic Motocykl kawasaki z1000 triumf Honda Monkey Motocykl CBR1000RR model, Stavební Bloky Hračky, Děti, Dárek

Popis: Tvůrce Moc Technic Motocykl kawasaki z1000 triumf Honda Motocykl model, Stavební Bloky Hračky, Děti, Dárek Pohlaví:Unisex Blok kusu: 289pcs Mini Čísla Velikost:4,5 cm Varování:nelze jíst Věkové Rozmezí:> 6 let starý Produkt Materiál: Eco-friendly ABS plast Pokud budete chtít použít jako dárek, doporučujeme volbu s box má krásné originální krabice,můžete dát dítěti překvapení dárkové Balení obsah: 1 sada stavebních bloků s instrukční knihy, bez originální krabice,nové v zapečetěných sáčcích. Poznámka: 1.Výrobky se nezahrnuje původní balení, pokud není uvedeno jinak.(pokud budete potřebovat box, prosím, kontaktujte Prodávajícího přidat pole za poplatek) 2.Vzhledem k ruční měření,Obvykle přípustné rozdíly ve velikosti jsou přibližně 1 cm v měření. Rozdíly v barvě může být způsobeno tím, že některé další důvody, jako je barva odraz v monitoru, osvětlení, pozadí atd. Zásilky: 1.Zásilka bude odeslána do 48 hodin.jakmile bude vaše platba je dokončena.Přepravní informace budou aktualizovány 3-7 pracovních dnů poté, co zásilka byla odeslána,a můžete začít sledovat vaši objednávku v této době.Ekonomické express metody nebude poskytovat informace o sledování, když pozemku odejít z Číny,prosím, vědět. 2.Budeme balit vaši objednávku s vysoce kvalitní bublinkové sáčku a pečlivě zkontrolujte, zda každý paket před odesláním.Prosím, nedělejte si starosti. 3.Vyplňte, prosím, vaše celé jméno a správnou adresu,my jen posílat balíčky založené na www.materskaskola-bast.cz je, aby adresa. 4.Přepravní doba je asi 9-40 dní(Řecko,Kolumbie,Zimbabwe je 30-90 dnů),v závislosti na vaší zemi, umístění a expresní metodu.V případě, že zásilka nemůže být správně deliveryed v ochranné lhůtě,prosím, kontaktujte nás prodloužit, aby ochranu čas, nebo odeslání zásilky. Výnosy: 1.Plnou náhradu nebo odškodnění, pokud kupující není obdržel zboží. (Kupující musí komunikovat s Prodávajícím v čase, aby získat odškodnění od dopravní společnosti.) 2.Můžeme vrácení peněz do 7 dnů, pokud nejste spokojeni s zboží. ale musíte zaplatit zpáteční lodní náklady na balení, a zajistit, že zboží je kompletní a nemá vliv na re-prodeje. Zpětnou vazbu: 1.Pokud jste spokojeni, když obdržíte zboží,upřímně doufám, že můžete, dejte nám 5 hvězdiček zpětnou vazbu,a shars nějaké pěkné fotky, o hračky. 2.Pokud nechcete přijímat objednávky na čas chránit, nebo obdrží balíček a zjistíte, že chybí některé zboží,prosím, kontaktujte nás,budeme prodloužit dodací lhůty a odeslat chybějící zboží pro vás zdarma. 3.Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.Upřímně doufám, že naše zboží přinese štěstí do vašeho života! Nejlépe Jde!

Kawasaki Z1000, Lego Creator Stavební, Motorcycl, Auto Lego Technic, Lego Technic Auto Moc, Blok Technic, Z900, 2008 Cbr1000rr, Lego Technic, Badminton Kawasaki.

Feature5 Město technic model řady stavební blok,technic set
Značka Dorusse
CE Certifikát
Feature4 Městské Inženýrství Technic Stroj, Auto,nápady technic
Feature6 DIY,Dárky, Vzdělávací hračky pro Dívky a Chlapce,technic auto,holky, hračky
Materiál Plastové
Feature2 Vánoční dárek,dárek k Narozeninám,dětské hračky,hračky pro děti
Typ Bloky
Feature3 Minecrafted Můj svět stavební bloky,Osvítit Stavební Bloky
Varování Obsahuje malé části,Není vhodné pro děti do 6 let.
Plast Typ ABS
Čárový kód No
Certifikace CE
Plastový Blok Tvar Self-Zamykání Cihly