Novinkou Deluxe Čtyři Sided 10 Čísel Digitálního Zavřít Okno Dřevěné Matematické Tradiční Hospoda Desková Hra S Kostkami, Rodinná Zábava Hračky

Drž Box Dřevěné Matematické Tradiční Hospoda Desková Hra Kostky Cestovní 4 Hráče Popis:

Tento dřevěný číslo deska je legrační a tradiční hry. Každá deska tisky s číslem na dvojité stranách namísto slov, takže si můžete regulovat pravidla hry volně. Vhodný pro funkce jako zábava na párty nebo vzdělávací hra hrála s rodinami.Populární hra se hraje po celém světě dnes. Tato jednoduchá hra bude poskytovat hodiny zábavy s rodinou/přáteli!

Vlastnosti:

Vyrobeny z přírodního dřeva, materiál, bezpečný, robustní a s jemnou texturou. Každá deska tiskne číslo jasně, každý hráč vlastní 10ks představenstva od 1 do 10. Přenosný design umožňuje pohodlné hrát na outdoorové aktivity, party, KTV a hospody. To je zábavná hra pro strany, jednoduchý nástroj, ale může přidat hodně zábavy. 4-player hry je vhodné pro rodiny nebo přátele, spolužáky, kolegy. SNADNÉ A ZÁBAVNÉ PRO VŠECHNY VĚKOVÉ kategorie - To je jednoduché hrát a zábavné. To lze hrát s 2 až 4 hráče a poskytnout hodiny zábavy! SKVĚLÝ NÁSTROJ pro VÝUKU - nástroj pro výuku základních dodatky, odeþítání, násobení a/nebo divize pro děti.

Specifikace:

Stav: 100% Zbrusu Nový Materiál: Čistá protokoly Barva: Zelená Velikost: přibl. 23 x 23 cm

Obsah Balení:

1 x Dřevěné Číslo Deska 2 x Kostky

Poznámka:

1. Prosím, dovolte 0-2cm chyba vzhledem k ruční měření. Díky za pochopení.

2. Monitory nejsou kalibrovány stejné, položka barvy zobrazené na fotografiích může být zobrazeno mírně lišit od reálného objektu. Vezměte prosím na skutečný jako standard.

Hra, Snowbal Maker, Plyš, Dítě, Vědecké Hračky, Desková Hra, Volvo Vida Dice, Kostky, Výzdoba Hospody, Zábavná Hračka, Rodinné Hry.

Rozměry Novinkou Deluxe Čtyři Sided 10 Čísel Digitálního Drž Box
Věkové Rozmezí > 8 let
Varování nejez
Mfg Pořadové Číslo HRAČKA